Youtube
Youtube
Funny Ear Surgery
Funny Ear SurgeryŚmieszne
Okładka Funny Ear Surgery
Funny Ear Surgery to darmowa gra śmieszne od Gopandagames. Zagraj online na Playgama.
Save IconZapisz postępy!
Funny Ear Surgery
Funny Ear SurgeryŚmieszne
Save IconZachowaj postępy na każdym urządzeniu — zaloguj się

Funny Ear Surgery

★★★★★★★4.2 / 90 głosów7
Orientacja gry: Pozioma
Platformy: PC, Android, iOS
Data wydania: maj 2026
Ostatnia aktualizacja: maj 2026
Obsługiwane języki: Angielski
Kategoria: Śmieszne, Chirurgia

O Funny Ear Surgery: Pomóż uroczemu pacjentowi z problemami z uszami

W Funny Ear Surgery wcielasz się w rolę profesjonalnego otolaryngologa, który ma uratować uszy uroczego pacjenta. Gra ma luźny, pozytywny klimacik – tutaj nikt Cię nie pogania. Liczy się precyzja i frajda z leczenia. Na ekranie zobaczysz komiksową postać z rudymi włosami i piegami. W pewnym momencie zajrzysz do ucha, gdzie w soczystym różowym wnętrzu czeka na Ciebie istne szaleństwo: zielony śluz, dziwne żółte masy i małe, uśmiechnięte stworki w fiolecie i różu. Gotowy na tę operacyjną przygodę?

Jak grać w Funny Ear Surgery

Prosta piłka: ogarniasz ucho pacjenta, klikając lub stukając w dostępne narzędzia, przedmioty i przyciski. Nie ma co się spieszyć – gra nagradza cierpliwość i dokładność przy usuwaniu kolejnych dolegliwości.

Sterowanie

    • Kliknięcie myszką (Desktop): Używaj kursora, żeby wybierać narzędzia i wchodzić w interakcję z obiektami.
    • Dotknięcie (Mobile): Pacnij palcem w ekran, żeby wybrać narzędzie lub zdecydować, co robisz dalej.

Gry, które mogą Ci się spodobać

Jeśli podoba Ci się ten luźny humor, koniecznie sprawdź pełną ofertę Śmieszne na Playgama, gdzie znajdziesz jeszcze więcej okazji do śmiechu. Fani medycznych wyzwań i operacyjnych gier zręcznościowych poczują się jak w domu w naszej kolekcji Chirurgia, która stawia na ten sam satysfakcjonujący styl klikania i używania przeróżnych narzędzi.

Film

Osadź tę grę

Użyj tego linku, aby osadzić grę na swojej stronie internetowej za pomocą iframe

playgama.com/pl/export/game/funny-ear-surgery
Zaloguj się, aby Osadzać i Monetować Gry
Darmówa online na PlaygamaNa Playgama ogarniasz najświeższe i najlepsze gierki za friko. Bez ściągania, bez nachalnych reklam, bez pop-upów. Wrzuć w przeglądarkę i odpalaj fun!
Losowa Gra